سپینا مشاوره مهاجرت

sepinalogo

سرمایه گذاری در آمریکا

سرمایه گذاری در آمریکا

درباره شرایط سرمایه گذاری در آمریکا چه می‌دانید؟

گروه مشاوره مهاجرت سپینا در این مقاله سعی کرده تا اطلاعات کاملی را درباره شرایط سرمایه گذاری در آمریکا و اخذ اقامت این کشور که طرفداران بسیار زیادی دارد و بهترین روش سرمایه گذاری در این کشور در اختیارتان قرار دهد.

قطعا افرادی که قصد سرمایه گذاری در آمریکا را دارند قبل از اقدام به سرمایه‌گذاری در این کشور رویایی در ذهن خود با سوالاتی مواجه خواهند شد، سوالاتی مانند اینکه شرایط سرمایه گذاری در آمریکا جیست؟ انواع سرمایه گذاری در آمریکا به چه صورت است؟ بهترین  و مطمئن‌ترین روش سرمایه گذاری در آمریکا برای ایرانیان چیست؟ در این مقاله سعی شده تا به تمامی سوالات شما که درباره سرمایه‌گذاری در آمریکا است پاسخ داده شود اگر به اطلاعات بیشتری مانند نحوه سرمایه گذاری در آمریکا از طریق ثبت شرکت، سرمایه گذاری در آمریکا از طریق کار آفرینی در آمریکا و خرید ملک در آمریکا و… نیاز داشتید می‌توانید با مشاوران مجرب گروه سپینا در تماس باشید تا اطلاعات کاملی را در اختیارتان قرار دهد.

سرمایه گذاری در آمریکا و خرید بیزینس

سرمایه گذاری در آمریکا و خرید بیزینس

 از روش های مطمئن مهاجرت به آمریکا برای افرادی که قصد تحصیل در آمریکا ندارند و همچنین شرایط کار در این کشور را نیز  ندارند و یا علاقه‌ای به کار کردن ندارند، خرید بیزینس در این کشور می‌باشد. به این صورت کخ اشخاص می توانند یک بیزینس آماده و در حال فعالیت مثل یک هتل، رستوران را بعد از تحقیق در رابطه با میزان سود دهی و بررسی اسناد مالیاتی کسب و کار مربوطه خریداری نمایند توجه داشته باشید که این امر بهتر است با کمک یک مشاور مهاجرت صورت پذیرد.
با اخذ این بیزینس اشخاص از سود کسب و کار بهره‌مند خواهند شد و هم زمان نیز در زمینه ملک سرمایه گذاری می‌کنند و از مزایای این روش که دریافت اقامت برای خود و خانواده و همچنین تحصیل رایگان فرزندان بهره خواهند برد.
البته برای فرزندان تا 18 سال فقط تحصیل رایگان خواهد بود و فرزندان در سنین بالاتر باید شهریه پرداخت کنند که در این زمینه کشوری مانند آلمان برتری دارد چراکه تحصیل در آلمان برای تمامی سنین در دانشگاه های دولتی رایگان بوده البته توجه داشته باشید که سیستم آموزشی آمریکا همچنان رتبه اول دنیا را داشته و نمی توان این موضوع را ندیده گرفت.

سرمایه گذاری در آمریکا از طریق ویزای EB5 آمریکا

نحوه سرمایه گذاری در این کشور مسیرهای متفاوتی دارد که یکی از بهترین روش‌های سرمایه گذاری در آمریکا EB5 می‌باشد که در این قسمت به توضح درباره آن خواهیم پرداخت،بهتر است بدانید که سرعت دریافت گرین کارت آمریکا از طریق ویزای EB5حدود 3 الی 4 سال می‌باشد و این روش به دو صورت قابل اجرا است.
 • سرمایه گذاری 900 هزار دلاری

  در این مدل سرمایه گذاری فرد متقاضی با سرمایه گذاری 900 هزار دلاری در مناطق خاصی که تعیین شده (مناطق محروم و پر ریسک) در کشور آمریکا، در یک کسب و کار و تجارتی که ۱۰ شغل فول تایم (تمام وقت) برای ۱۰ کارمند واجد شرایط ایجاد ایجاد کند می تواند موفق به دریافت ویزای EB5 شود.

 • سرمایه گذاری 1.8 میلیون دلار

  در این نوع سرمایه گذاری  اشخاص با سرمایه گذاری 1،800،000 دلاری در مناطقی که ریسک کمتری را به همراه دارند مثل شهرها با جمعیت بالا و نرخ بیکاری کم، در یک کسب و کار و تجارتی که ۱۰ شغل فول تایم (تمام وقت) برای ۱۰ کارمند واجد شرایط ایجاد ایجاد کرده و بعد از آن ویزای EB5 را دریافت خواهند کرد.

  ضوابط دولت آمریکا برای دریافت ویزای سرمایه گذاری در آمریکا EB5

  اشخاص متقاضی دریافت این نوع ویزا باید در یک کسب و کار فعال سرمایه گذاری کنند، این سرمایه گذاری بورس اوراق بهادار یا خرید ملک به علت داشتن حاشیه امن بدون فعالیت مورد نظر نخواهد بود.

  مبلغی که سرمایه گذاری شده برای دریافت این نوع ویزا باید توسط شخص متقاضی تامین شود، اما اگر این مبلغ هدیه شده از طرف شریک متقاضی و یا افراد دیگر باشد مشمول مالیات خواهد شد.
  قانونی هم برای مدت زمان آغاز این کسب و کار وجود دارد که ، باید بعد از ۲۹نوامبر۱۹۹۰ تاسیس شده باشد و یا سرمایه گذاری به صورتی باشدکه کسب و کار قدیمی را تغییر داده باشند.
  مبلغ این سرمایه در صورتی می تواند 900 هزار دلاری باشد که این کسب و کار در یک منطقه روستایی محروم که نرخ بیکاری بالایی دارد، واقع شده باشد و جزء مناطق مورد تائید اداره مهاجرت آمریکا نیز قرار گیرد.

  شرایط لازم برای دریافت ویزای سرمایه گذاری در آمریکا EB5

  شرایط لازم برای دریافت ویزای سرمایه گذاری در آمریکا EB5

  افرادی که علاقه‌مند به اخذ اقامت دائم کشور آمریکا هستند می‌توانند از طریق ویزای EB5 اقدام نمایند به این صورت که مبلغ ۱ میلیون و 800 هزار دلار سرمایه را از طریق قانونی به دست آورده باشند. سرمایه گذاری به مبلغ 900 هزار دلاری نیز در یک پروژه عمرانی یا تجاری در یکی از شهرهای آمریکا می‌توانند داشته باشند. توجه داشته باشید که این مبلغ 900 هزار دلار بعد از ۵ سال با سود به سرمایه گذار خارجی برگردانده خواهد شد.

  مزیت های روش سرمایه گذاری EB5

  در این بخش به چند نمونه از مزیت‌های روش‌های سرمایه‌گذاری EB5 خواهیم پرداخت

  1.بازگشت سرمایه پس از ۵ سال

  2.عدم نیاز به مدرک زبان انگلیسی

  3.عدم نیاز به تحصیلات عالیه

  4.عدم نیاز به سابقه مدیریتی

  مراحل اخذ گرین کارت آمریکا

  مراحلی که برای اقدام به اخذ گرین کارت آمریکا (اقامت دائم) وجود دارد هم از طریق ویزای سرمایه گذاری برای مهاجرت به آمریکا EB5 می‌باشد که ابتدا باید به بررسی پروژه های موجود مانند سرمایه گذاری و انتخاب سرمایه گذاری کم ریسک تر و پربازده تر از نظر مالی و سرمایه گذاری 900 هزاردلاری در پروژه ای که انتخاب شده و بعد از آن تشکیل پرونده مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری EB5 آمریکا و انجام آزمایشات پزشکی، مصاحبه، ورود به آمریکا، اخذ گرین کارت آمریکا پس از ۲سال، موفق به اخذ گرین کارت دائم آمریکا خواهید شد.

  سرمایه گذاری در آمریکا و یا ثبت شعبه شرکت در این کشور

  ثبت شرکت در این کشور رویایی از روش های سرمایه گذاری آمریکا برای متقاضیانی است که بیزنسی دارند و یا می خواهند بیزنس جدیدی را در این کشور راه اندازی کنند. توجه داشته باشید که برای این‌کار باید حداقل 1 سال از افتتاح بیزینس متقاضی حتما گذشته باشد و برای اقدام از این طریق حداقل مبلغی وجود نداشته اما بر اساس ماهیت کار و بیزینس مبلغ منطقی باید در نظر گرفته شود.

  در این نوع سرمایه‌گذاری متقاضی باید به استخدام نیرو نیز بپردازد. طول پردازش اخذ ویزا در این روش 3 تا 4 ماه است و مدت اقامت متقاضی ابتدا به صورت 1 ساله و بعد از آن دولت آمریکا بررسی خواهد کرد که کار انجام شده توسط متقاضی، قابل قبول بوده یا خیر و در صورت تایید اقامت 3 ساله و پس از آن تمدید تا نهایت 7 سال اجازه اقامت داده خواهد شد. دانستن این نکته الزامی است که متقاضی قادر خواهد بود تا بعد از این مدت از طریق  EB1 نیز اقدام نمایند تا به عنوان مدیر سطح بالای بین المللی گرین کارت را دریافت نمایند.

  سرمایه گذاری در آمریکا از طریق خرید ملک

  سرمایه گذاری در آمریکا از طریق خرید ملک

  خرید ملک نیز یکی از راه های سرمایه گذاری در آمریکا می‌باشد که البته این روشی است که منجر به اقامت برای افرادی که در این راه سرمایه‌گذاری کرده‌اند نخواهد شد. یکی از مهم ترین شرایط این نوع سرمایه‌گذاری  این است که ابتدا افراد بتوانند از یک راهی وارد کشور آمریکا شوند و بعد از آن قادر خواهند بود تا برای خرید ملک در ایالت ها و مناطق مختلف این کشور اقدام نمایند.

  افراد متقاضی این نوع سرمایه‌گذاری باید ابتدا یک اقامت اولیه داشته باشند تا با این اقامت اجازه خرید ملک را داشته باشند.

  توجه داشته باشید که افرادی که با ویزای توریستی آمریکا وارد این کشور می‌شوند اجازه خرید ملک در آمریکا را خواهند داشت. در ادامه لیست قیمت های املاک را در نقاط مختلف آمریکا در قالب یک جدول در اختیارتان قرار داده‌ایم.

  شهر قیمت اجاره قیمت خرید
  دالاس آپارتمان 1 خوابه = 1,378 دلار

  آپارتمان 3 خوابه = 2,575 دلار

  قیمت خرید ملک برای هر متر مربع = 2,400 دلار هر متر مربع
  بوستون آپارتمان 1 خوابه = 2,420 دلار

  آپارتمان 3 خوابه = 4,116 دلار

  قیمت خرید ملک برای هر متر مربع = 10,000 دلار هر متر مربع
  کلمبیا

  آپارتمان 1 خوابه = 783 دلار

  آپارتمان 3 خوابه = 1,400 دلار

  قیمت خرید ملک برای هر متر مربع = 1,371 دلار هر متر مربع
  همیلتون

  آپارتمان 1 خوابه = 815 دلار

  آپارتمان 3 خوابه = 1,675 دلار

  قیمت خرید ملک برای هر متر مربع = 1,400 دلار هر متر مربع
  نیویورک

  آپارتمان 1 خوابه = 3.120 دلار

  آپارتمان3 خوابه= 6.500 دلار

   

  قیمت خرید ملک برای هر متر مربع = 14,000 دلار هر متر مربع
  اونتاریو آپارتمان 1 خوابه = 1,300 دلار

  آپارتمان 3 خوابه = 2,650 دلار

  قیمت خرید ملک برای هر متر مربع = 3,800 دلار هر متر مربع
  پترسون آپارتمان 1 خوابه = 1,200 دلار

  آپارتمان 3 خوابه = 2,300 دلار

  قیمت خرید ملک برای هر متر مکعب = 1,500 دلار هر متر مربع

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن