سپینا مشاوره مهاجرت

sepinalogo

مشاوره مهاجرت کاری به امارات

مشاوره مهاجرت کاری به امارات

ویژگی‌های دریافت مشاوره مهاجرت کاری به امارات از گروه سپینا

امروزه با توجه به افزایش تعداد افراد علاقه‌مند به مهاجرت به خصوص مهاجرت کاری،گروه سپینا تصمیم به گردآوری این مقاله و ارائه اطلاعات کاملی در خصوص مهاجرت کاری گرفته است تا شاید بتواند  بخشی از سوالات که افراد در زمینه مهاجرت کاری دارند را پاسخ دهد،لازم به ذکر است که اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در این زمینه داشتید مشاورین گروه تخصصی سپینا با داشتن سابقه کاری بالا و درخشان در خدمت شما عزیزان می‌باشد تا با دریافت مشاوره از کارشناسان و وکلای مجرب سپینا بهترین شرایط مهاجرت فوری به کانادا برایتان فراهم شود. توجه داشته باشید که این تماس‌ها برای شما شامل هزینه‌ای نخواهد شد چرا که مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت به این صورت که در صورت نیاز به مشاوره شماره تماس خود را  در اختیار ما قرار خواهید داد تا مشاوران و وکلای ما در اولین فرصت با شما تماس حاصل نمایند پس ذریافت این مشاوره‌ها بدون اطلاف وقت و هزینه می‌باشد.

همانطور به احتمال زیاد می‌دانید امارات و  پایتخت آن دبی که یکی از کشورهای محبوب و ثروتمند خاورمیانه می‌باشد به دلیل وجود برج‌های بلند و ساختمان‌های رویایی در کنار درآمدهای بالا و همچنین ماشین‌های لوکس که دل هر شنونده و بیننده‌ای را می‌بردباعث شده تا در سال‌های اخیر تقاضا برای مهاجرت به امارات بالاتر رفته و متقاضیان زیادی داشته باشد.

بهتر است بدانید که اگر به‌دنبال کار در خارج از کشور هستید هستید، امارات با توجه به نزدیکی بودن به ایران، دستمزد بالا و شرایط رشد خوب، یکی از بهترین انتخاب‌های شما برای مهاجرت کاری خواهد بود.

مزایای مهاجرت کاری به امارات

مزایای مهاجرت کاری به امارات

 

یکی از محبوب‌ترین روش‌های مهاجرت که در اکثر مواقع بسیار سریع نیز شرایط آن درست می‌شود مهاجرت به امارات، برای کار می‌باشد.چرا که  با دریافت ویزای کاری و شروع به کار در امارات موفق خواهید شد تا درنهایت بتوانید اقامت امارات از طریق کار را کسب نمائید اما سوال اینجا است که چگونه می‌توانید ویزای کار امارات را دریافت و درنهایت به درآمد بالایی نیز برسید؟ما در این مقاله همانطور که گفتیم سعی می‌کنیم تا اطلاعات کاملی را در اختیارتان قرار دهیم در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با مشاوران و وکلای برجسته گروه سپینا در زمینه مشاوره مهاجرت کاری به امارات در ارتباط باشید.

مشاوران سپینا با استفاده از آخرین اطلاعات و آمار از دقیق ترین منابع در امارات، آماده ارائه مشاوره مهاجرت کاری به این کشور و ارائه اطلاعات جامع مهاجرت کاری به ترکیه برای سال 2022 می‌باشند.

آغاز مسیر کاریابی در امارات

برای اینکه موفق به دریافت ویزای کاری کشور امارات شوید، ابتدا باید پاسپورت و ویزا را حتما داشته باشید چرا که پاسپورت نشان‌هنده هویت شما در سطح بین‌المللی می‌باشد و ویزا نیز اجازه ورود شما به کشور میزبان خواهد بود. ویزاها انواع مختلفی دارند مانند ویزای توریستی، ویزای تحصیلی، ویزای کاری و….

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال پیداکردن کار در امارات هستید در ابتدا باید برای دریافت ویزای کاری امارات اقدام نمایید که ویزاهای کاری امارات به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول این ویزاهای کارای، جاب آفر نام دارد. برای گرفتن ویزای جاب آفر کام نخست شما این است که یک موقعیت شغلی در امارات مناسب با تحصیلات و حرفه خود پیدا کنید. برای این منظور می‌توانید از مؤسسات بین‌المللی کاریابی یا وب‌سایت‌های مربوط نیز استفاده نمائید.

شما با تکمیل اطلاعات خود در سایت‌های کاریابی قادر خواهید بود تا به کار خود را سرعت ببخشید. زمانی که موفق به یافتن یک موقعیت شغلی شدید یا کارفرمای آن کار در ارتباط خواهید بود و سوابق و مدارک خود را برای بررسی بیشتر ارسال می‌نمائید.

و بعد از ایجاد توافق بین شما و کارفرما می‌توانید برای دریافت ویزا و مهاجرت کاری به امارات اقدام نمائید البته کارفرما نیز  باید به اداره مهاجرت امارات مراجعه کرده و ثابت کند که طبق مراحل قانونی قصد استخدام نیروی کار خارجی را دارد.

جاب سیکر و دریافت مشاوره مهاجرت کاری به امارات

ویزای دومی که شاید برای کارجویان بیشتر موردتوجه بوده است ویزای جست‌وجوی کار یا جاب سیکر نام دارد که طبق این نوع ویزا، کارجو قادر خواهد بودتا بین ۶ ماه تا یک سال وارد خاک امارات شده و خود شخصاً به دنبال کار بگردد و در صورتی ‌که شخص در این مدت موفق به پیدا کردن کار مطلوبی بود ویزای او به ویزای کاری تغییر خواهد کرد. اعتبار این ویزا طبق قرارداد کارجو و کارفرما خواهد بود.

البته نکته ناراحت کننده دریافت این نوع ویزا این است که ایرانیان برای مهاجرت کاری به امارات نمی‌توانند از این روش برای دریافت ویزا استفاده نمایند و فقط از طریق جاب آفر می‌توانند اقدام نمایند.

شاید با باتوجه به شرایط و کیس مهاجرتی شما کشور مناسب‌تری برای مهاجرت کاری شما وجود داشته باشد برای دریافت اطلاعات و آگاهی کامل از شرایط دیگر کشورها به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم از مشاوره مهاجرت کاری سپینا استفاده نمائید تا با دریافت مشاوره از بهترین وکلا و کارشناسان مهاجرت سریع‌ترین و مطمئن‌ترین روش را برای مهاجرت کاری انتخاب نمائید، توجه داشته باشید که کارشناسان و وکلای این مجموعه تا انتهای کار همراه شما خواهند بود.

قوانین برای خانواده مهاجران و مشاوره مهاجرت کاری به امارات

در بسیاری از کشورهای دنیا وقتی کسی موفق به مهاجرت می‌شوند، به همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال آن شخص نیز ویزای همراه تعلق خواهد گرفت. در امارات نیز این قانون وجود دارد به این صورت که همسر و فرزندان آن شخص که متقاضی کار در امارات است ویزای همراه دریافت می‌کنند اما دو مورد مهم برای آنها وجود دارد. اول اینکه مثل باقی کشورها، فرزندان زیر ۱۸ سال ویزا دریافت می‌کنند و دوم اینکه هیچ‌ کدام از همراهان حق کار در امارات را ندارند.

مشاغل مورد نیاز کشور امارات

مشاغل مورد نیاز کشور امارات

اکثر کشورها مانند امارات به دنبال جذب نیروهای کاری متخصص هستند به همین خاطر نیز اجازه دریافت ویزای کاری را به این افراد می‌دهند.

در این ‌بین شغل‌هایی نیز وجود داند که این کشور تمایل بیشتری برای جذب نیروی متخصص آن‌ها دارند، این شغل‌ها به دو دسته شاخه‌های فنی و پزشکی تقسیم می‌شوند که در شاخه فنی مشاغل مکانیک خودروهای سنگین، رانندگان جرثقیل‌های مرتفع، مشاغل عمرانی مثل بنا و آرماتوربند و …نیاز شغلی وجود دارد.

در میان  مشاغل مورد نیاز امارات در حوزه پزشکی می‌توان به پرستاران بیمارستان و روانپزشکان، رادیولوژیست‌ها، پرستاران کودک و سالمند و ماما اشاره کرد.

به این نکته توجه داشته باشید که بغضی شغل‌های متفرقه نیز مانند آشپز و نانوا و قصاب، کاشی‌کار و شیشه بر، نقاش ساختمان و نجار و… نیز از مشاغل دیگر هم مورد نیاز این کشور می‌باشد.برای اطلاع از این موضوع که شغل و حرفه شما نیز جزو مشاغل مورد نیاز این کشور می‌باشد یا نه از مشاوره مهاجرت کاری به امارات گروه سپینا می‌توانید استفاده نمائید.

مدارک موردنیاز برای دریافت ویزای کاری

مدارک موردنیاز برای دریافت ویزای کاری

برای مهاجرت کاری به امارات باید مدارکتان حتما تکمیل باشد و سپس به اداره مهاجرت امارات ارسال نمائید. توجه داشته باشید که علل بیشتر ریجکتی‌ها برای مهاجرت کاری ناقص بون مدارک می‌باشد برای اینکه به این مشکل برنخورید بهتر است قبل از اقدام به ارسال مدارک مشاوره مهاجرت کاری به امارات دریافت نمائید تا از مدارک به صورت کامل اطلاع پیدا کنید.

این مدارک دو به دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول شامل تمامی اسناد و مدارک هویتیتان مانند پاسپورت و فرم‌های اطلاعاتی می‌باشد. این مدارک را از طرف سفارت امارات در کشور خود می‌توانید دریافت نمائید.

دسته دوم نیز شامل رزومه و سوابق تحصیلی و کاری شما می‌باشد که هر چه این سوابق به موقعیت شغلی شما در امارات نزدیک‌تر باشد احتمال موفقیت شما در مهاجرت کاری به امارات نیز  افزایش خواهد یافت.

توجه داشته باشید که پاسپورت شما برای اقدام به مهاجرت باید حداقل ۶ ماه اعتبار داشته و تمامی مدارک تحصیلی که تاکنون کسب کردید به همراه رزومه شما و حتی رضایت‌نامه کارفرمای قبلی به همراه سابقه بیمه باید ترجمه رسمی شده شوند.

همچنین باید یک نامه برای تمکن مالی نیز داشته باشید که نشان دهنده این است که در زمان مهاجرت کاری به امارات از پس هزینه‌های زندگی مانند هزینه خانه و خوراک و پوشاک برخواهید آمد. فرم‌های سفارت را با دقت پر نمائید و هزینه بیمه مسافرتی را بپردازید.

مهاجرت به امارات برای هنرمندان

مهاجرت به امارات برای هنرمندان

هنرمندان چند سالی است که به جای پر کردن فرم ویزای تحصیلی، کاری و یا فرم های دیگر، فرمی که مربوط به ویزای افراد خاص است را پر نمایند. این فرم خاص را همه سفارت ها در دسته ویزاهای خود قرار نداده و فقط چند کشور چنین فرمی را در دسته ویزا های خود قرار داده اند.
معمولاً کشورهایی که این ویزا را در دسته ویزاهای خود قرار داده‌ اند به فکر افزایش جمعیت هنرمندان کشور و بالا بردن فرهنگ هنری کشور خود می‌باشند و این خواسته را از طریق مهاجران خارجی وارد تعمین می‌کنند.
کشورهایی که این فرم خاص را قبول دارند شامل: آمریکا، کانادا و اتریش است که چندین سال است که هنرمندان، پژوهشگران، صاحبان دارای چند بیزینس، ورزشکاران، بازیگران و به طور کلی افراد دارای مشاغل خاص  را پذیرش می‌کنند. پس اگر هنرمند واقعی هستید به راحتی می توانید سه شرط از ۱۰ شرطی که این کشورها تعیین نموده اند را برآورد نمائید.
میزان حقوق در امارات چه‌قدر است؟
متقاضیانی که متقاضی کار در امارات هستند و به دنبال آن هستند که بتوانند یک موقعیت شغلی مناسب را دریافت کنند که از نظر موضوع حقوقی به نفع آنها بوده  و همچنین حداقل حقوقی که دریافت می‌کنند از حداقل حقوق کشور خودشان بالاتر باشد.
همانطور که گفتیم کشور امارات کشور ثروتمندی است و معمولاً نیز حداقل حقوقی که برای افراد متخصص در نظر می‌گیرد بسیار مناسب بوده  و افرادی که  موفق به کسب موقعیت های شغلی خوبی را در این کشور شوند  می توانند به راحتی خود را از نظر مالی تامین کرده و موقعیت بسیار خوبی را برای خود فراهم آورند. در جدول زیر می توانید حدود حداقل حقوق هایی را که برای برخی از مشاغل وجود دارد را ملاحظه نمائید:
دسته بندی مشاغل میانگین حقوق ماهانه به درهم امارات
جسابداری و امور مالی 16,241
اداره/پذیرش/ دبیرخانه 10,096
تبلیغات/طراحی گرافیک 14,695
هواپیمایی/هوافضا/دفاعی 16,441
معماری 14,231
خودرو 11,664

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن