سپینا مشاوره مهاجرت

sepinalogo

مشاوره مهاجرت کاری

میتوان گفت تقریبا اکثر افرادی که تصمیم به مهاجرت می ‌گیریند در نهایت به دنبال داشتن فرصت‌های شغلی بهتر، درآمد بالاتر، امنیت شغلی و رفاه اجتماعی هستند. یکی از بهترین حالت‌های مهاجرت این است که فرد درابتدای ورودش  به کشور مورد نظر اجازه کار نیز داشته باشد در این‌صورت بسیار سریع‌تر می‌توانند به اهدافی که برای رسیدن به آن‌ها اقدام به مهاجرت کرده‌اند دست پیدا کنند. در واقع مهاجرت از طریق ویزای کار یا به عبارت دیگر مهاجرت کاری یکی از پرطرفدارترین روش‌های مهاجرت می‌باشد که برای آشنایی بیشتر و دریافت مشاوره در این زمینه می‌توانید از خدمات مشاوره تخصصی سپینا بهره‌مند شوید.

احتمالا  خیلی از این دست سوالات ممکنه ذهنتان را  در گیر کرده باشه برای اینکه بتوانید درست تصمیم بگیرید  فقط لازمه کمی اطلاعاتت رو ببری بالاتر،  و به اطلاعات خود نظم بدهید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید.

مهاجرت به خارج از کشور با ویزای کار

کشورهای مختلف دارای انواع مختلف ویزاها هستند. به‌طورکلی دو نوع ویزا می‌تواند در اختیار مهاجران قرار گیرد مانند: ویزای مهاجرتی و غیر مهاجرتی که ویزای غیر مهاجرت شامل دسته‌هایی از قبیل ویزای کار، بازدید، توریست یا تحصیل می‌شود. 

مهاجرت کاری شرایط و مدارک خاصی نیاز دارد. بهتر است بدانید یکی از شرایط اخذ ویزای کاری بازه سنی می‌باشد که اهمیت زیادی دارد. اگر جزو کسانی هستید که قصد مهاجرت کاری دارید باید هر چه سریع‌تر اقدام کنید. زیرا ممکن است بعدها این مسیر برای شما سخت‌تر شود. معمولا بازه سنی مناسب برای مهاجرت کاری بین ۱۸ الی ۴۰ سال می‌باشد.برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید از متخصصان گروه سپینا مشاوره دریافت نمائید تا راحت‌ترین و سریع‌ترن راه مهاجرت به خارج از کشور با ویزای کار را به شما معرفی نمایند. 

قبل از این که به فکر اخذ ویزا از طریق کار و سنجیدن شرایط کشور مقصد باشید، باید شرایط خود را در نظر بگیرید. برای اخذ ویزا از طریق کار، یک بازه سنی خاصی تعیین شده است. افرادی که خارج از سن قانونی باشند، برایشان ویزای کار صادر نمی شود. حال باید بدانید که شرط سنی اخذ ویزا کاری چقدر است؟ چه کسانی می تواند ویزا کار دریافت کنند؟

بازه سنی قرار داده شده برای دریافت ویزا از 18 تا 40 سال است. در این زمینه و طبق این قانون افرادی که زیر 18 سال و یا بالای 40 سال هستند، ویزا برایشان صادر نمی شود. البته این نکته مهم شرایط لازم هر فرد برای اخذ ویزا است. برای اینکه بتوانید به کشور دیگر مهاجرت کنید، باید از شرایط مهاجرت کاری مطلع باشید.

هر کاری و تصمیم بسته به شرایطی است و تا شرایط ایده آل را فراهم نکنید نمی توانید کاری را آغاز کنید. برای اخذ ویزای کاری نیز شرایط مهمی وجود دارد که باید حتما شرایط لازمه را داشته باشید. ابتدا باید بدانید که قصد مهاجرت کاری به کدام کشور را دارید زیرا شرایط اخذ ویزای هر کشور با کشوری دیگر متفاوت است. علاوه بر شرایط اختصاصی هر کشور برای صدور ویزا کاری، چند شرط کلی برای دریافت ویزا وجود دارد. توجه به این شروط عمومی بسیار مهم است.

ویزای کاری انواع مختلف دارد. هر یک از کشورهای دنیا که مهاجرت کاری در آنها وجود دارد، بر طبق شرایط اقتصادی خود انواع ویزای کاری را برای مهاجران در نظر گرفته‌اند. ویزای کار از طریق ثبت شرکت، ویزای کار از طریق مهارت که با نام ویزای کار اسکیل ورکر کشورها شناخته می‌شود، انواع ویزای کار استرالیا، ویزای کار کانادا، ویزاهای کاری آلمان و غیره نوعی از ویزای کاری کشورهای مختلف هستند.

روش‌هایی اخذ ویزای کاری به شرح زیر است:

  1. اکسپرس اینتری
  2. اسکیل ورکر
  3. جاب افر

مهاجرت کاری از طریق سابقه کار می‌تواند از طریق ویزای کاری ۱۸۷ شما را به استرالیا برساند. برای دریافت این نوع از ویزا، باید ثابت کنید که یک کارفرما شما را به استرالیا فرا خوانده است تا برای او کار کنید و در این زمینه باید صلاحیت خود را ثابت کنید.

بازه سنی قرار داده شده برای دریافت ویزا از 18 تا 40 سال است. در این زمینه و طبق این قانون افرادی که زیر 18 سال و یا بالای 40 سال هستند، ویزا برایشان صادر نمی شود. البته این نکته مهم شرایط لازم هر فرد برای اخذ ویزا است. برای اینکه بتوانید به کشور دیگر مهاجرت کنید، باید از شرایط مهاجرت کاری مطلع باشید.

چنانچه می‌خواهید از طریق پیشنهاد شغلی یا جاب آفر وارد اروپا و کانادا شوید، باید ابتدا با مشخصات و شرایط کار کردن اتباع خارجی در آن کشور آشنا شوید. به‌طور مثال چنانچه کارفرمایی در کانادا بخواهد فردی غیر کانادایی را  استخدام نماید باید ابتدا  ثابت کند که وی نتوانسته فرد مشابهی را بر اساس نیاز فرصت شغلی موردنظرش در کانادا چه در استان محل فعالیت آن شرکت و چه در سایر استان‌ها، چه از میان کانادایی‌ها، دارندگان اقامت دائم و سایر اتباع خارجی دارای اجازه کار قانونی بیاید.

کشور مقصدتان را انتخاب کنید

روی کشور مورد نظر خود کلیک کنید تا اطلاعات کامل آن برای شما نمایش داده شود

هنوز مطمئن نیستید کدام کشور برای شما اقامت شما مناسب‌تر است؟ 
با دریافت یک مشاوره خوب می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. 
تجربه‌ای که در اختیارتان قرار خواهیم داد، باعث افزایش سرعت فرآیند مهاجرتی و کاهش هزینه‌های شما خواهد شد.

اگر سوالات دیگری دارید که در نتونسته اید جواب آن را پیدا کنید میتوانید همین الان با انتخاب یکی از کارشناسان ما از لیست مشاوران هر سوال و یا خدمات درخواستی که دارید را پیگیری نمایید

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن