سپینا مشاوره مهاجرت

sepinalogo

مشاوره مهاجرت کاری به فرانسه

مشاوره مهاجرت کاری به فرانسه

مزایای دریافت مشاوره مهاجرت کاری به فرانسه از گروه سپینا

این امر که فرانسه، کشوری زیبا و مدرن می‌باشد و دارای اقتصاد مستحکم و قوی نیز هست، باعث شده تا بسیاری از افراد، تصمیم بگیرند به این کشور مهاجرت نمایند.

برای مهاجرت به این کشور راه‌ها و روش‌های گوناگونی وجود دارد که یکی از روش های معمول مهاجرت به این کشور مهاجرت از طریق کار می‌باشد.

متقاضیان مهاجرت به فرانسه می توانند با اخذ ویزا کاری به کشور این کشور فوق‌العاده مهاجرت کرده و در صورت واجد شرایط بودن اقامت این کشور را نیز اخذ نمایند. در واقع مهاجرت کاری یا اخذ ویزای کاری فرانسه یکی از روش های کم هزینه می‌باشد.

از سپینا مشاوره مهاجرت کاری به فرانسه را دریافت نمائید:

از سپینا مشاوره مهاجرت کاری به فرانسه را دریافت نمائید:

 

به دلیل اینکه متقاضیان اخذ ویزای کاری فرانسه زیاد است کارشناسان موسسه سپینا،تصمیم به تولید مقاله‌ای گرفتند تا به طور کامل نحو‌ی اخذ ویزا کاری فرانسه، اخذ اقامت دائم از طریق کار در فرانسه، شرایط کار و زندگی در فرانسه و دیگر اطلاعات مورد نیاز  را شرح دهند تا کمکی باشد برای افرادی که تصمیم به مهاجرت دارند باشد.

شما عزیزان با مطالعه این مقاله حتما پاسخ بسیاری از سوالات خود را دریافت خواهید کرد، اما اگر بعد از مطالعه کامل مقاله باز هم پاسخ سوال خود را دریافت نکرده بودید، می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته و راهنماییتان کنند.

ویزا کار چیست و دریافت مشاوره مهاجرت کاری به فرانسه

در این بخش اطلاعاتی را درباره شرایط بازار کار و نحوه پیدا کردن کار در فرانسه در اختیارتان قرار خواهیم داد:

نرخ بیکاری در کشور فرانسه تا سال 2021 نزدیک به 9 درصد اعلام شده بود که این نرخ نشان دهنده این بود که فرصت های شغلی بسیاری در این کشور وجو دارد.

نکته مبت دیگر این است که کشور فرانسه نیز  مانند کشور آلمان، سالانه با کمبود نیروی کار ماهر مواجه است و به همین خاطر متقاضیانی که مهارت و سابقه مناسبی را در کار شان داشته باشند حتما را پذیرش خواهد کرد.

توجه داشته باشید که کشور فرانسه، ویزا جستجو کار به متقاضیان ارائه نخواهد کرد و متقاضیان جهت اخذ ویزا کاری باید پیشنهاد شغلی یا دعوت نامه از کارفرمای فرانسوی را داشته باشند و ارائه دهند.

یکی از مواردی که متقاضی اخذ دعوت نامه کاری باید رعایت نماید این است که، باید به زبان رسمی این کشور یعنی فرانسوی مسلط باشد؛ چرا که فرصت های شغلی کمی به زبان انگلیسی در این کشور وجود دارد.

دریافت مشاوره مهاجرت کاری به فرانسه برای اطلاع از شروط اخذ ویزای کاری

هر زمان که تصمیم به مهاجرت گرفتید بهتر است با متخصصان گروه سپینا در تماس باشید چرا که قوانین ممکن است به خاطرشرایط اقتصادی، اجتماعی کشور مقصد تفاوت کند متخصصان ما اطلاعا کاملی از شرایط را به شما خواهند داد و به شما کمک خواهن کرد تا در سریع‌ترین زمان ممکن موفق به دریافت ویزای کاری شوید.

یکی از شروط برای دریافت ویزای کاری ارسال دعوت نامه کاری برای متقاضیان خارجی می‌باشد که کارفرما حتما در این موزد باید تست بازار کار را انجام داده باشد.

انجام این تست به‌این صورت است که کارفرما به مدت 3 ماه پیشنهاد شغلی را در فرانسه آگهی کرده باشد و نیروی مناسب را پیدا نکند بعد از آن باید آگهی خود را 3 ماه دیگر در اتحادیه اروپا منتشر سازد و در صورتی که در این 6 ماه، کارفرما باز هم فرد مناسبی را پیدا نکرد، آن وقت می تواند به خارج از فرانسه دعوت نامه کاری ارسال نماید.

مشاوران سپینا با استفاده از آخرین اطلاعات و آمار از دقیق ترین منابع در فرانسه، آماده ارائه مشاوره مهاجرت کاری به این کشور و ارائه اطلاعات جامع مهاجرت کاری به ترکیه برای سال 2022 می‌باشند.

درباره انواع ویزا کاری در فرانسه بیشتر بدانید:

درباره انواع ویزا کاری در فرانسه بیشتر بدانید:

متقاضیان کار در فرانسه باید بتوانند ویزای بلند مدت اقامت در این کشور را اخذ نماید. برای صدور این نوع ویزا بیش از 90 روز زمان لازم است و مدت اعتبار این نوع ویزا 1 ساله می‌باشد. بجز این ویزا، ویزا های دیگری نیز برای کار در فرانسه وجود دارد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پراخت:

 1. اخذ ویزای نیروی کار حقوق بگیر در کشورفرانسه
 2. اخذ ویزا کاری بلند مدت
 3. اخذ ویزا بلند مدت برای ورزشکاران
 4. اخذ ویزا کاری برای راه اندازی تجارت در فرانسه

متقاضیان باید توجه داشته باشند که پیش از انجام اقدامات شرایط خود را حتما بسنجند و طبق آن نوع ویزای خود را انتخاب نمایند.اگر در انتخاب نوع ویزای انتخابی دچار ابهام و مشکل شده‌اید با دریافت مشاوره مهاجرت کاری به فرانسه می‌تانید بهترین نوع ویزا را انتخاب نمائید و اقدام به دریافت ان نمائید در کل مسیر متخصصان ما همراه شما خواهند بود.

شاید با باتوجه به شرایط و کیس مهاجرتی شما کشور مناسب‌تری برای مهاجرت کاری شما وجود داشته باشد برای دریافت اطلاعات و آگاهی کامل از شرایط دیگر کشورها به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم از مشاوره مهاجرت کاری سپینا استفاده نمائید تا با دریافت مشاوره از بهترین وکلا و کارشناسان مهاجرت سریع‌ترین و مطمئن‌ترین روش را برای مهاجرت کاری انتخاب نمائید، توجه داشته باشید که کارشناسان و وکلای این مجموعه تا انتهای کار همراه شما خواهند بود.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا کاری فرانسه

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا کاری فرانسه

یکی از دلایل ریجکتی ناقص و یا کم بودن مدارک است،که می‌توانید با دریافت مشاوره مهاجرت کاری به فرانسه از مدارک به طور کامل اطلاع پیدا کرده و احتمال ریجکتی را کم نمائید. قرارداد کاری در صورتی که توسط Dirrecte تایید شده باشد، آن را به اداره مهاجرت فرانسه ارسال کرده و در OFII ثبت می‌شود. پس از تایید قرارداد توسط OFII، قرارداد شما به سفارت فرانسه در کشور مبدا ارسال خواهد شد.بعد از ارسال قرارداد، شما می توانید با وکیل مهاجرتی خود به صورت حضوری به سفارت فرانسه بروید و درخواست ویزای بلند مدت این کشور را بدهید.

مدارک لازم برای کارفرمای فرانسوی به صورت زیر می‌باشد:

 1. ارائه قرارداد کاری
 2. ارائه اسناد موقعیت شغلی در فرانسوی
 3. ارائه مدارکی که نشان می دهد شما تست بازار کار را ارائه دهید
 4. ارائه مدارکی که نشان می دهد

مدارک لازم جهت درخواست متقاضیان ویزای کار در فرانسه عبارت است از:

 1. ارائه گذرنامه معتبر
 2. تکمیل فرم درخواست ویزا
 3. ارائه صورت حساب بانکی برای سه ماه اخیر جهت نشان دادن وضعیت مالی
 4. ارائه اظهار نامه قانونی
 5. ارائه اجاره نامه
 6. ارائه دو قطعه عکس
 7. ارائه گواهی عدم سو پیشینه
 8. ارائه مدارک هویتی
 9. ارائه گواهی اشتغال
 10. ارائه مدارک CV

شاید برایتان جالب باشد که بدانید، متقاضیان اگر موفق به اخذ ویزای کاری فرانسه، شوند خانواده خود را نیز به این کشور بیاورند. برای این کار، کافی است ویزا همراه را اخذ نمایند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن