سپینا مشاوره مهاجرت

sepinalogo

مشاوره مهاجرت کاری به ترکیه

درباره مشاوره مهاجرت کاری به ترکیه بیشتر بدانید:

نحوه دریافت مشاوره مهاجرت کاری به ترکیه

سامانه مشاوره آنلاین سپینا تحولی عظیم و شگفت انگیز در زمینه مهاجرت ایجاد کرده است  و با قدرت پیش از گذشته به کار خود یعنی ارائه مشاور در زمینه مهاجرت ادامه خواهد داد، اما به خاطر افزایش تعداد افرادی که تصمیم به مهاجرت به سایر کشورها گرفته‌اند این گروه تخصصی تصمیم گرفته تا در یک مقاله کامل و جامع اطلاعات رایگانی که در زمان اقدام به مهاجرت مورد نیازتان خواهد شد را در اختیارتان قرار دهد اما قطعا نیاز به اطلاعات دقیق‌تری خواهید داشت که به منظور دریافت این اطلاعات می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را در زمینه مشاوره مهاجرت کاری به ترکیه را از ما بپرسید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما باشند.

درباره مشاوره مهاجرت کاری به ترکیه بیشتر بدانید:

درباره مشاوره مهاجرت کاری به ترکیه بیشتر بدانید:

ترکیه یکی از کشور هایی است که افراد زیادی برای مهاجرت و اقامت انتخاب می‌کنند،چرا!!!!

دلایل زیادی باعث شده این کشور یکی از کشورهای محبوب مهاجران به شمار آید که در ادامه به توضیح بعضی از این دلایل خواهیم پرداخت

اولین مورد که باعث محبوبیت این کشور شده است فرهنگ نزدیک آن به کشور عزیزمان ایران می‌باشد.  امروزه اکثر مهاجران از طریق اخذ ویزای کاری و به این امید به ترکیه مهاجرت می‌کنند که این کشور عضو اتحادیه اروپا شود چرا که بخش اعظم این کشور در آسیا و بخش دیگر آن در قاره اروپا می‌باشد در واقع می‌توان گفت که این کشور پل ارتباطی میان آسیا و اروپا می باشد. اخذ اقامت کاری ترکیه چندان سخت نیست و با آگاهی از شرایط و قوانین آن می توانید این ویزا را اخذ نمایید.

برای آگاهی از شرایط و قوانین اخذ ویزای کاری این کشور می‌تواتید از کارشناسان گروه سپپینا مشاوره مهاجرت کاری به ترکیه دریافت نمائید تا به شما کمک کنند در مدت زمان کوتاهی ویزای کاری کشور ترکیه را دریافت نمائید.

مزایای مهاجرت کاری به ترکیه

ترکیه اقتصاد بسیار خوبی دارد و توانسته از نظر اقتصادی در جهان رتبه 20 را به خود اختصاص دهد اما نرخ بیکاری در این کشور حدود 14 درصد است که تقریبا نرخ بالایی به حساب می آید بهتر است بدانید که جستجو کار در این کشور کمی دشوار است اما در نظر داشته باشید که نشدنی نیست.

انواع اقامت کاری در ترکیه

انواع اقامت کاری در ترکیه

 1. اجازه کار برای مدت زمان مشخص در ترکیه

 2. اجازه کار برای مدت نامشخص

 3. مجوز کار مستقل ترکیه

 4. موارد استثنایی برای اخذ اقامت کاری ترکیه

در ادامه به توضیح هریک از موارد بالا خواهیم پزداخت اگر نیاز به توضیحات بیشتری در انتها داشته می‌توانید مشاوره مهاجرت کاری به ترکیه را از متخصصان گروه سپینا دریافت نمائید.

اجازه کار برای مدت زمان مشخص در ترکیه

در این مرحله که مقدماتی،به شمار می‌آید اجازه کار برای یک دوره زمانی مشخص به‌طور مثال به مدت یک سال داده به متقضی داده خواهد شد. معیارهایی که در گرفتن اقامت کاری ترکیه برای مدت زمان مشخص اهمیت دارد و تاثیرگذار است، به طور کلی مدت اقامت، توافق نامه کار، تغییرات اقتصادی هنگام کار یا مدت خدمت می‌باشد.

نکته :بعد از یک سال کار برای تمدید اقامت کاری ترکیه به شما این امکان داده خواهد شد تا دو سال به شرط کار در همان محل یا شرکت تمدیدشود.

اجازه کار برای مدت نامشخص

توجه داشته باشید که به اتباع خارجی با داشتن حداقل هشت سال اقامت قانونی و بدون وقفه در ترکیه یا داشتن یک دوره کاری کامل شش ساله در ترکیه می‌توانند بدون در نظر گرفتن وضعیت بازار صنعتی و تحولات تجاری، اجازه کار بدون محدودیت و به مدت نامحدود داده خواهد شد.

مشاوران سپینا با استفاده از آخرین اطلاعات و آمار از دقیق ترین منابع در ترکیه، آماده ارائه مشاوره مهاجرت کاری به این کشور و ارائه اطلاعات جامع مهاجرت کاری به ترکیه برای سال 2022 می‌باشند.

مجوز کار مستقل ترکیه

اجازه کار مستقل ترکیه به خارجیانی داده خواهد شد که از طریق خود اشتغالی و به طور مستقل می‌خواهند کار کنند. در صورتیکه در این نوع مجوز حداقل به مدت پنج سال در ترکیه به طور قانونی و بدون وقفه اقامت داشته باشید و کار شما تأثیر مثبتی در اشتغال و توسعه اقتصادی داشته باشد، اقامت برای پنج سال دیگر نیز تمدید می‌شود.

نکته:تمدید اقامت پنج ساله ترکیه شامل حال همسر و فرزندان تحت سرپرستی فرد نیز خواهد بود.

موارد استثنایی برای اخذ اقامت کاری ترکیه

بعضی از موارد استثنایی نیز برای اخذ اقامت در ترکیه وجود دارد به طور مثال،خارجیانی که با یک شهروند ترکیه ازدواج کرده اند و با همسر خود در این کشور می‌خواهند زندگی کنند، بدون داشتن هیچ شرط زمانی به طور قانونی در ترکیه اقامت دارند، شرایط اخذ اقامت کاری ترکیه را به‌دست آورده و می توانند مستقیما درخواست خود را به وزارتخانه برای دریافت اجازه کار استثنایی ارائه دهند.

نکته:اگر پیوند زناشویی قبل از سه سال فسخ شود، اجازه کار فرد خارجی باطل خواهد شد.

مهاجرت کاری به ترکیه از طریق جاب آفر

برای اینکه اجازه داشته باشید به عنوان یک تبعه خارجی در ترکیه کار کنید باید بتوانید از یک کارفرمای ترکیه‌ای جاب آفر ترکیه را دریافت و بعد از اخذ جاب آفر باید به سفارت ترکیه رفته و در سفارت علاوه بر ارائه جاب آفر، سایر مدارک هویتی و تحصیلی برای اخذ ویزای کار ترکیه نیز اقدام نمائید.

بعد از دریافت ویزای کار شما می‌توانید به ترکیه برای اخذ ویزای کاری سفر کنید، به این نکته توجه داشته باشید که هنگام ورود به ترکیه شما برای دریافت مجوز کار و اقامت یک ماه فرصت دارید.اگر نیاز دارید اطلاعات بیشتری در این زمینه دریافت نمائید از متخصصان ما مشاوره مهاجرت کاری به ترکیه را دریافت نمائید تا مشاوران ما اطلاعات دقیق‌تری در این زمینه در اختیارتان قرار دهند.

شرایط گرفتن اقامت کاری و اجازه کار ترکیه برای افراد به این صورت می باشد:

شرایط گرفتن اقامت کاری و اجازه کار ترکیه برای افراد به این صورت می باشد:

 1. افرادی که از یک شرکت ترک پیشنهاد همکاری دریافت کرده باشند.
 2. شهروندان خارجی که کارت اقامت معتبر را دریافت کرده باشند. مانند کسانی که اقامت توریستی ترکیه و یا ویزای درمان پزشکی یا فعالیت ورزشی (با حداقل 6 ماه اعتبار) دارند. (به جز دارندگان اقامت تحصیلی)

پیشنهاد ما برای دریافت اقامت کاری ترکیه، دریافت اقامت توریستی ترکیه و سپس اقدام به دریافت مجوز کار است چرا که هیچ یک از شرایط فوق را نخواهد داشت.

برای اطلاع از تغییر شرایط یا اضافه شدن شرایط جدید برای دریافت ویزای کاری کافی است مشاوره مهاجرت کاری به ترکیه را از گروه سپینا دریافت نمائید.

شاید با باتوجه به شرایط و کیس مهاجرتی شما کشور مناسب‌تری برای مهاجرت کاری شما وجود داشته باشد برای دریافت اطلاعات و آگاهی کامل از شرایط دیگر کشورها به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم از مشاوره مهاجرت کاری سپینا استفاده نمائید تا با دریافت مشاوره از بهترین وکلا و کارشناسان مهاجرت سریع‌ترین و مطمئن‌ترین روش را برای مهاجرت کاری انتخاب نمائید، توجه داشته باشید که کارشناسان و وکلای این مجموعه تا انتهای کار همراه شما خواهند بود.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت کاری به ترکیه

مدارک و نحوه اخذ اقامت کاری ترکیه، به دو قسمت تقسیم می شود که باید از سوی کارفرما و کارمند این مراحل انجام شوند.

مدارکی که کارفرما باید ارسال کند

 1. فرم درخواست اجازه کار به وزارت کار و امور اجتماعی ترکیه (اسکن شده و ارسال آنلاین در زمان ارائه درخواست).
 2. فرم صورتحساب و صورت سود و زیان سال گذشته شرکت که به تأیید مقامات مالیاتی ترکیه رسیده باشد (اسکن شده و ارسال آنلاین در زمان ارائه درخواست).

مدارکی که متقاضیان کار با تخصص‌های خاص باید ارائه کنند

 1. معدل آخرین مدرک تحصیلی (برای متقاضیانی که تحصیلات عالیه خود را خارج از ترکیه انجام داده اند).
 2. در صورت لزوم، یک نسخه از مدرک فارغ التحصیلی برای وزارت خانه ترجمه و صحت مدارک تحصیلی یا مدرک فارغ التحصیلی تأیید شود.
 3. ارائه نسخه‌های قرارداد کاری برای شرکت‌های گردشگری (به زبان ترکی و زبان اصلی)، به همراه یک توصیه نامه به زبان ترکی.
 4. دریافت گواهینامه مهارت برای خارجیانی که می‌خواهند در بخش خدمات آموزشی، تحت مجوز وزارت آموزش و پرورش ترکیه مشغول به کار شوند از همان وزارتخانه مربوطه.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن