سپینا مشاوره مهاجرت

sepinalogo

مشاوره مهاجرت تحصیلی به امارات

مشاوره مهاجرت تحصیلی به امارات

نحوه دریافت مشاوره مهاجرت تحصیلی به امارات

سامانه مشاوره آنلاین سپینا مفتخر است که با استفاده از وکلا و مشاوران خبره توانسته تحولی عظیم و شگفت انگیز در زمینه مهاجرت را ایجاد نماید واکنون به علت افزایش تعداد افرادی که تصمیم به مهاجرت به امارات با ویزای تحصیلی را گرفته‌اند روبه افزایش است و این افراد سوالات و ابهاماتی را در ذهن دارند برای کمک به پاسخگویی به این سوالات گزوه سپینا تصمیم به گردآوری مقاله‌ای گرفته تا اطلاعات مورد نیاز برای دریافت ویزای تحصیلی را در اختیارتان قرار دهد .

 این گروه با داشتن سابقه طولانی و ممتاز در امر مهاجرت و داشتن کارشناسان مجرب و وکلای خبره شرایط تحصیل و مهاجرت فوری شما عزیزان را به کشور امارات فراهم می‌نماید.

برای مشاوره تحصیلی کافی است تا با کارشناسان ما تماس حاصل نمائید و تمامی سوالات خود را در این زمینه از ما بپرسید مطمئن باشید کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

درباره مشاوره مهاجرت تحصیلی به امارات بیشتر بدانید:

درباره مشاوره مهاجرت تحصیلی به امارات بیشتر بدانید:

همانطوز که گفتیم تحصیل در امارات در بین بسیاری از افراد به خصوص ایرانیان طزفداران زیادی پیدا کزده است؛ یکی از دلایل مهمکه باعث محبوبیت کشور امارات در بین ایرانیان شده است، نزدیکی این کشور به ایران است.

درست است  که زبان رسمی این کشور عربی می‌باشد اما داوطلبان می توانند در دانشگاه های انگلیسی زبان تحصیل نمایند،بهتر است بدانید که برخی از دانشگاه های مطرح دنیا در این کشور شعبه دارند.

در بین افرادی که داوطلب مهاجرت تحصیلی به امارات هستند این سوال حتما مطرح خواه شد که آیا تحصیل در امارات انتخاب درستی است یا خیر؟ و یا شرایط تحصیل در دبی به چه صورتی است؟ این امکان وجود ندارد که با صرف هزینه ای کمتر در کشورهای برتر اروپایی، آمریکایی و استرالیا تحصیل کرد؟  و سوالاتی از این دست که ما در این مقاله به برخی از آن‌ها پاسخ خواهیم داد در صورت نیاز به اطلاعات تکمیل‌تر می‌توانید با کارشناسان گروه سپینا در زمینه مشاوره مهاجرت تحصیلی به امارات در ارتباط باشید.

مشاوران سپینا با استفاده از آخرین اطلاعات و آمار از دقیق ترین منابع در کشور امارات، آماده ارائه مشاوره مهاجرت تحصیلی به این کشور می‌باشد تا اطلاعات جامعی را برای سال 2022 در اختیارتان قرار دهند.

شرایط تحصیل در مدارس دبی

تحصیل در مدارس امارات از سن 6 سالگی اجباری است و حتما در مقطع دبستان دانش آموزان بایستی 6 سال مشغول به تحصیل بوده و تا 12 سالگی نیز در این مقطع درس می‌خوانند.
نکته جالب توجه اینجاست که تحصیل برای دانش آموزان اماراتی رایگان می باشد، شاید دانست این نکته خالی از لطف نباشد که در مدارس دولتی امارات پسرها جدای از دخترها به کلاس می روند.
موضوعات اصلی آموزش در مقطع  دبستان علوم دینی، زبان عربی و انگلیسی، ریاضی و علوم است و فعالیت های هنر، فیزیک و موسیقی و ورزش نیز از ملزومات دوره ابتدایی می باشد.
برای دانش آموزان دختر درسی به نام درس خانواده نیز وجود دارد. توجه داشته باشید که طول سال تحصیلی در این مقطع بین 34 هفته تا 36 هفته می باشد.

بعد از اتمام دبستان وارد مقطع راهنمایی خواهند شد که مدت آن 3 سال بوده و از سن 12 سالگی شروع و تا 15 سالگی نیز ادامه خواهد یافت. این دوره نیز مانند اجباری بوده و دانش آموزان در این مقطع بایستی دوره های:  Advanced Placement, SAT, IB Diploma, IGCSE,  GCE Advanced level یا CBSE را طی کنند و در پایان این دوره مدرک دیپلم درجه 2 دریافت نمایند.

اگر سوالات بیشتری در زمینه ثبت نام در دوره دبستان و راهنمایی را دارید می‌توانید از کارشناسان ما در زمینه  مشاوره مهاجرت تحصیلی به امارات را دریافت نمائید.

برای مطالعه بیشتر: مشاوره مهاجرت کاری به امارات

شرایط مشاوره مهاجرت تحصیلی به امارات  در مقطع کارشناسی

تحصیل در مقطع لیسانس 3 تا 4 سال در کشور امارات  به طول می انجامد. اغلب افرادی که که تصمیم مهاجرت به امارات برای تحصیل در مقطع لیسانس را دارند به دلیل اخذ اقامت کشور های آمریکا، انگلیس و کانادا این تایم را سپری خواهند کرد، چرا که دانشجویان در این مقطع تحصیلی با گذشت 2 تا 3 سال قادر خواهند بود به دانشگاه های معتبر کشورهای آمریکا، انگلیس یا کانادا درخواست ادامه تحصیل دهند و تحصیلات خود را در این کشورها به پایان رسانند.

دانشجویان مقطع لیسانس در دبی مجاز هستند 10 ساعت در هفته را کار کنند که در این مدت مبلغی حدود 12 دلار به ازای هر ساعت کار کردن دریافت می‌نمایند این مبلغ می تواند بخشی از هزینه های مربوط به تحصیل دانشجو را تامین کرده البته پیدا کردن کار دانشجویی در دبی با توجه به تسلط به زبان انگلیسی، ویژگی های شخصیتی، تجربه کاری و… برای هر دانشجو متفاوت خواهد بود.

شاید با باتوجه به شرایط و کیس مهاجرتی شما کشور مناسب‌تری برای مهاجرت تحصیلی شما وجود داشته باشد برای دریافت اطلاعات و آگاهی کامل از شرایط دیگر کشورها به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم از مشاوره مهاجرت تحصیلی گروه سپینا استفاده نمائید تا با دریافت مشاوره از بهترین وکلا و کارشناسان مهاجرت سریع‌ترین و مطمئن‌ترین انتخاب را برای مهاجرت داشته باشید توجه داشته باشید که کارشناسان و وکلای برجسته این مجموعه تا انتهای کار همراه شما خواهند بود.

شرایط تحصیل در دبی در مقطع کارشناسی ارشد

شرایط تحصیل در دبی در مقطع کارشناسی ارشد

تحصیل در مقطع فوق لیسانس  در کشور امارات حدود 2 سال طول خواهد کشید لازم به ذکر است که دروس در این مقطع تحصیلی به دو زبان انگلیسی و عربی تدریس خواهند شد .

دانشجویانی که در مقطع فوق لیسانس در امارات تحصیل خواهند کرد پس از اتمام تحصیلات خود در صورتی که تمایل به ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را نداشته باشند دولت دبی به آن ها یک سال زمان خواهد داد تا شغل مناسبی پیدا کنند و ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری دبی تغییر دهند.

دانشجویان ماین مقطع تحصیلی در در امارات  حین تحصیل می توانند 20 ساعت در هفته را کار کرده و مبلغی حدود 10 تا 12 دلار به ازای هر ساعت کار دریافت نمایند، این مبلغ بخش اعظمی از هزینه های تحصیلی دانشجو را می‌تواند تامین نماید.

برای دریافت اطلاعات بیشتز در زمینه نحوه دریافت ویزای در مقطع ارشد و نحوه تغییر آن به ویزای کاری می‌توانید با استفاده از  مشاوره مهاجرت تحصیلی به امارات گروه سپینا از متخصصان ما اطلاعات کاملی را دریافت نمائید.

مشاوره مهاجرت تحصیلی به امارات در مقطع دکتری

مقطع دکترا حدود در امارات 3 تا 4 سال  طولخ.اهد کشید و دانشجویان هم قادر خواهند بود در دانشگاه های خود دبی ادامه تحصیل بدهند و هم می توانند در دانشگاه هایی که از جانب سایر کشورها در امارات  شعبه زده اند به تحصیلات خود در مقطع دکترا ادامه دهند.

مانند دانشگاه هریوت وات که از سوی دولت انگلستان و همچنین دانشگاه ولنگونگ و کوئینزلند جنوبی که از سوی دولت استرالیا در دبی تاسیس شده اند.

تحصیل در مقطع دکترا دارای  کیفیتی بسیار بالایی بوده و در سطح بین المللی  دورس ارائه خواهد شد که رشته های متفاوت و زیادی را نیز شامل خواهد شد. توجه داشته باشید که برای‌اینکه بتوانید دز  مقطع دکترا در امارات تحصیل نمائید دانشجویان حتمت باید رزومه تحصیلی مناسبی در مقطع فوق لیسانس داشته باشند.

هزینه های زندگی و تحصیل در امارات

هزینه های زندگی و تحصیل در امارات

 هزینه تحصیل در امارات ببه این صورت است که با توجه به وجود دانشگاه های متفاوت از سر تا سر دنیا در این کشور هزینه تحصیل نیز با توجه به نوع دانشگاه و مقطع تحصیلی متفاوت خواهد شد اما بهتر است بدانید که امارات یکی از کشورهایی است که از هزینه تحصیل در آن بالاست اما دانشجویان می‌توانند با اخذ بورس تحصیلی در امارات این هزینه ها را به حداقل برسانند.
میانگین هزینه تحصیل در امارات در حدود سالی ۱۰,۰۰۰ تا ۱۵,۰۰۰ دلار تخمین زده می‌شود که این مبلغ با توجه به نوع دانشگاه و همچنین مقطع تحصیلی و ر… فرد متقاضی متفاوت خواهد شد. در ادامه هزینه شهریه های برخی از دهانشگاه های امارات به حضورتان اعلام می گردد:
دانشگاه شهر مقطع لیسانس مقطع فوق‌لیسانس
دانشگاه آمریکایی شارجه شارجه 21.000 دلار 19.000 دلار
دانشگاه آمریکایی دبی دبی 19.000 دلار 20.000 دلار
دانشگاه امارات متحده عربی ابوظبی 9.000 دلار
دانشگاه شارجه شارجه 11.000 دلار
دانشگاه ابوظبی ابوظبی 11.000 دلار 13.000 دلار
دانشگاه وولونگونگ دبی 12.500 دلار 12.500 دلار
دانشگاه علم و صنعت العین 7.500 دلار 7.500 دلار

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن