سپینا مشاوره مهاجرت

sepinalogo

مشاوره مهاجرت کاری به قطر

مشاوره مهاجرت کاری به قطر

مزایای دریافت مشاوره مهاجرت کاری به قطر از گروه سپینا

کشور‌های حاشیه‌ خلیج فارس، مانند قطر امروزه پیشرفت اقتصادی بسیار زیادی کرده‌اند به همین خاطر تعداد زیادی از مردم سراسر جهان داوطلب کار در کشورهایی مانند قطر هستند چرا که در این کشور‌ها می‌‌توان درآمد قابل توجهی را به کسب نمائید.

گروه سپینا که به طور تخصصی در زمینه ارائه مشاوره مهاجرت فعالیت می‌کنند تصمیم گرفته به دلیل اینکه افراد زیادی به دنبال دریافت ویزای کاری کشور قطر هستند مقاله‌ای را در این مضمون گردآوری و اطلاعات کاملی را در راختیارتان قرار دهد.

پس اگر تصمیم مهاجرت به قطر را دارید تا انتها با ما با همراه باشید اگر باز هم نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مشاوره مهاجرت کاری به قطر و شرایط کار در این کشور

مشاوره مهاجرت کاری به قطر و شرایط کار در این کشور

دلایل زیادی وجود دارد تا افراد اشتیاق پیدا کنند تا به قطر مهاجرت نمایند، که چند نمونه از این دلایل را در ادامه مطرح خواهیم کرد:

 • یکی از دلایل این است که قطر علاوه بر پیشرفت اقتصادی، ارزش واحد پولش نیز رشد پیدا کرده است. به همین‌خاطر است که با کار کردن در قطر به راحتی قادر خواهید بود به درآمد بالایی دست پیدا کنید.
 • همچنین نرخ بیکاری نیز در قطر حدود 0.1 درصد می‌باشد که این آمار نشان دهنده آن است که از هر صد نفری که در قطر زندگی می‌کند، فقط یک نفر بیکار است. این موضوع باعث شده تا شرایط کار در قطر بسیار مساعد بوده و با توجه به این آمار، ایرانی‌ها به امید افزایش درآمد خود، برا یدریافت ویزای کاری این کشور اقدام می‌کنند.
 • سومین دلیلی که باعث شده افراد دریافت ویزای کاری قطر علاقه‌مند باشند این است که، میزان مالیاتی که دولت از کسب وکار‌ها مختلف می‌گیرد بسیار کم و ناچیز بوده و قابل قیاس با درآمدی که به دست می‌آورید، نخواهد بود.

میزان حقوق کار در قطر چه میزان است؟

میزان حقوق کار در قطر چه میزان است؟

همانطور که گفته شد حقوق کار در قطر نیز به مانند سایر کشور‌های حوزه خلیج فارس بالاست و در برخی از مشاغل نیز در این کشورها دارای بسته‌های پاداش می‌باشند، که این موضوع باعث شده حقوق کار در قطر افزایش پیدا کند. بسته‌های پاداش، شامل کمک مالی برای خرید مسکن، خودرو و… می‌باشد.

 دستمزد‌ها در قطر به صورت کلی از 1200 ریال قطر آغاز و تا حدود 87000 ریال نیز می‌رسد. بر این اساس باید گفت که یک کارگر ساده در این کشور قادر خواهد بود بیش از 10 میلیون تومان در ماه درآمد داشته باشد.

امروزه آگهی‌های زیادی در مورد استخدام کارگر ساده در قطر دیده می‌شود که اگر در کاری سررشته ندارید می‌توانید به عنوان کارگر ساده به قطر سفر کنید و درآمد قابل ملاحظه‌ای نیز به دست آورید. اما اگر در کار یا رشته‌ای مهارت داشته باشید، حقوقتان افزایش بسیار زیادی پیدا خواهد کرد.

لیست مشاغل مورد نیاز در قطر

در کشور قطر به تازگی شروع به ایجاد کسب وکار‌های نوپا شده به همین خاطر است که نیاز به منابع انسانی در آن روز به روز افزایش پیدا می‌کند.

این کشور حتی رانندگان پایه یک کمی دارد و آگهی‌های مختلف استخدام راننده پایه یک در قطر نیز می‌توانید پیدا کنید. به همین جهت رانندگانی که مدرک پایه یک را داشته باشند و همچنین شرایط کار در قطر را دارند می‌‌توانند با مهاجرت به این کشور به درآمد قابل قبولی خواهید رسید.

 درخواست برای استخدام مهماندار هواپیما در این کشور نیز بالا رفته است و این هم به دلیل شرایط  رو به رشد کشور قطر می‌باشد.

 کشور قطر کم جمعیت است و به همین خاطر در تمامی کسب وکار‌ها و مشاغل نیاز به نیرو های خارجی در این کشور وجود دارد. ما در ادامه لیستی از مشاغل مورد نیاز این کشور را در جدولی ارائه خواهیم داد.

مدیر هتل ۲۸۱۰۰ ریال قطر
مدیر منابع انسانی ۱۴۸۰۰ ریال قطر
تبلیغات (Advertising) ۱۴۸۰۰ ریال قطر
فروش/ بازاریابی (Marketing) ۱۷۶۰۰ ریال قطر
مدیر روابط عمومی ۱۵۸۰۰ ریال قطر
ساخت و ساز ۹۲۳۰ ریال قطر
مهندس ساخت و ساز ۱۲۲۰۰ ریال قطر
بانکداری ۱۷۰۰۰ ریال قطر
فناوری اطلاعات ۱۵۷۰۰ ریال قطر
املاک و مستغلات ۱۷۸۰۰ ریال قطر

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در این زمینه‌ها که  آیا کسب و کار شما نیز در کشور قطر مورد نیاز است و… را دارید می‌توانید با گروه سپینا تماس حاصل نمائید و از مشاوره مهاجرت کاری به قطر استفاده نمائید.

لازم به ذکر است که بعد از اینکه تماس حاصل شد و شما مشخصات و شماره تماس خود را در اختیار کارشناسان قرار دادید متخصصان ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار خواهند داد و تا دریافت ویزای کاری شما همراهتان هستند.

شاید با باتوجه به شرایط و کیس مهاجرتی شما کشور مناسب‌تری برای مهاجرت کاری شما وجود داشته باشد برای دریافت اطلاعات و آگاهی کامل از شرایط دیگر کشورها به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم از مشاوره مهاجرت کاری سپینا استفاده نمائید تا با دریافت مشاوره از بهترین وکلا و کارشناسان مهاجرت سریع‌ترین و مطمئن‌ترین روش را برای مهاجرت کاری انتخاب نمائید، توجه داشته باشید که کارشناسان و وکلای این مجموعه تا انتهای کار همراه شما خواهند بود.

مشاوره مهاجرت کاری به قطر و نحوه دریافت ویزای کاری کشور قطر

برای مهاجرت به این کشور توط دریافت ویزای کاری باید متقاضیان از سمت یک کارفرما پیشنهاد کاری دریافت کنند و سپس برای اخذ ویزای خود اقدام نمایند. اما پیشنهاد کاری از سوی کارفرما به تنهایی کافی نبوده و فرد باید شرایط زیر را برای اخذ ویزای کار در قطر داشته باشند.

 • در ابتدا باید به دولت قطر این موضوع ثابت شود که فرد مناسبی برای این سمت شغلی در قطر وجود ندارد.
 • همچنین فرد باید دارای مجوز اقامت داشته تا بتواند در این کشور مشغول به کار شود.
 • فرد نباید هیچگونه سابق کیفری داشته و باید تمام قوانین این کشور را پذیرفته و رعایت نیز نمایند.
 • معمولا افراد بعد از آن که مراحل بالا را می‌گذرانند، به مدت دو سال ویزای کار در قطر را دریافت کرده، اما در برخی از مواقع این مدت به 6 ماه کاهش می‌یابد.
موسسات کاریابی در قطر

موسسات کاریابی در قطر

یکی از دغدغه‌های اشخاصی که تصمیم  دارند ویزای کاری قطر را دریافت نمایند این است که چگونه در قطر می‌توانند کار پیدا کنند و اینکه قوانین استخدام نیروی کار ایرانی در قطر به چه صورتی است؟ خبر خوب اینجاست که آژانس‌های کاریابی بسیاری در قطر وجود دارد که معتبرترین آن‌ها در جدول زیر خدمت عزیزان ارائه شده است.

بهترین آژانس‌های استخدامی در خارج از کشور قطر شامل موارد زیر است:

 • Adecco
 • Robert Half
 • Michael Page
 • Hays

بهترین آژانس‌های کاریابی به صورت محلی برای استخدام در قطر نیز شامل موارد زیر می‌باشد:

 • QHR
 • Al Noof
 • Bayt
 • Work Circle
 • Gulfaar

مشاوران سپینا با استفاده از آخرین اطلاعات و آمار از دقیق ترین منابع در قطر آماده ارائه مشاوره مهاجرت کاری به این کشور و ارائه اطلاعات جامع مهاجرت کاری به ترکیه برای سال 2022 می‌باشند.

اسناد و مدارک موردِنیاز کار در قطر

 همانطور که گفته شد قانون کار در قطر به اتباع قطر ارجحیت دارد، به همین‌خاطر اتباع غیر قطری فقط در صورتی استخدام خواهند شد که کارفرمایان به وزارت کار مراجعه کرده و بتوانند ثابت کند که متخصص قطری برای انجام شغل مورد نیاز یافت نشده است.

توجه داشته باشید که در قطر هنگام درخواست شغل مورد نظر معمولاً باید از CV استفاده نمائید. به‌طور خلاصه، تفاوت بین رزومه و CV را ادامه بیان خواهیم کرد:

 • رزومه: مروری کوتاه بر کار و تجربه آموزشی می‌باشد که معمولاً رزومه برای درخواست کار در ایالات‌متحده برجسته است و رزومه به‌طورمعمول یک صفحه می‌باشد.
 • CV (curriculum vitae): در cv نگاه عمیق‌تری به کار و تجربه آموزشی خواهد شد و CV معمولاً در اروپا، خاورمیانه و آسیا برجسته‌تر می‌باشد و به‌طورمعمول در دو یا چند صفحه ارائه می‌شود.

  CV باید حاوی مواردی باشد که در ادامه به ان خواهیم پرداخت: 

 • اطلاعات تماس: که اطلاعاتی است مانند: نام، شماره تلفن، شماره نمابر، آدرس و آدرس ایمیل.
 • تجربه شغلی:  اطلاعات تجربه شغلی به ترتیب زمانی ذکر خواهد شد و ابتدا جدیدترین تجربه شما درج می‌شود. سعی کنید تجربه کاری خود را با ذکر عنوان: عنوان شغلی خود، نام شرکتی که در آن کارکرده‌اید، تاریخ استخدام و شرح مختصری از دستاوردهای خود در آن شغل مطرح نمائید.
 • تحصیلات: باید شامل اطلاعات مربوط به آموزش‌هایی که دیده‌اید مدارکی که دارید ذکر نمائید، مانند هر تجربه دانشگاهی توجه داشته باشید که ابتدا جدیدترین تجربه آموزشی خود را لیست نمائید.
 • زبان‌ها: این بخش فوق‌العاده مربوط به یک کار‌های بین‌المللی بسیار مناسب است. مهارت‌های زبانی خود را لیست کنید مانند: پیشرفته، متوسط ​​یا مبتدی. اگر مطمئن نیستید که چگونه سطح زبان خود را به درستی توصیف کنید، به راهنمای ارزیابی سطح زبان‌های اتحادیه اروپا می‌توانید مراجعه نمایئد اگر مهارت این را دارید که به زبان دیگری ترجمه نمائید ، صحبت کنید یا بنویسید، به آن‌ها  حتما اشاره‌ کرده و درجات مرتبط را فهرست کنید. توجه داشته باشید که اگر رزومه خود را به زبان انگلیسی ارسال می‌کنید و زبان اول شما نیست رعایت علائم نگارشی و دستور زبان بسیار اهمیت دارد.
 • مهارت‌های رایانه‌ای: مهارت خود را در برنامه‌ها، پردازش متن، پایگاه داده، تجربه اینترنت و … ذک نمائید.
 • علایق: ممکن است علایق شخصی مانند سرگرمی، ورزش، فعالیت‌ها را در برداشته باشید. حتماً این موارد را با موقعیت مرتبط مطرح نمائید.
مشاوره مهاجرت کاری به قطر و نکاتی که برای مصاحبه کار در قطر بهتر است بدانید:

مشاوره مهاجرت کاری به قطر و نکاتی که برای مصاحبه کار در قطر بهتر است بدانید:

 • برای حضور در مصاحبه حتما لباس مرتب و محافظه‌کارانه‌ای را به تن کنید  این موارد شامل لباس / شلوار / دامن زیر زانو، بلوز با خط گردن متوسط ​​و کمتر از نیم آستین می‌باشد.
 • به‌موقع، یا زودهنگام برای مصاحبه در مکان حضور داشته باشید.
 • CV، کارت ویزیت و کپی گواهینامه‌ها را حتما همراهتان داشته باشید.
 • سؤالاتتان را بپرسید علاقه خود را به کار شرکت و کارخانه و.. نشان‌دهید اما احترام نیز بگذارید.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتر درباره نحوه انجام مصاحبه کاری و موارد مورد نیاز آن داشتید می‌توانید از خدمات انلاین مشاوره مهاجرت کاری به قطر گروه تخصصی سپینا استفاده نمائید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن