سپینا مشاوره مهاجرت

sepinalogo

مشاوره مهاجرت تحصیلی به قطر

دریافت مشاوره مهاجرت تحصیلی به قطر

گروه تخصصی سپینا با کمک کارشناسان و وکلای برجسته که در زمینه ارئه مشاوره مهاجرت فعالیت می‌کنند توانسته تا کنون به بسیاری از افراد را کمک کند تا بهترین مقصد که نسبت به هر کیس متفاوت است و بهترین روش مهاجرت به آن کشور را انتخاب و در سریع‌ترین زمان ممکن به مقصدشان یعنی دریافت شهروندی کشور مورد نظر برسند.

گروه سپینا با توجه به اینکه در خواست مهاجرت تحصیلی به کشور قطر افزایش یافته تصمیم به گردآوری مقاله‌ای کرده است که در آن اطلاعات مورد نیاز برای آغاز مهاجرت تحصیلی را توضیح داده‌ایم.

اگر بعد از پایان مطالعه مقاله باز هم نیاز به اطلاعات بیشتری در این زمینه داشتید می‌توانید از خدمات مشاوره مهاجرت تحصیلی به قطر گروه سپینا استفاده نمائید تا بعد از گرفتن اطلاعات شما توسط کارشناسان در اولین فرصت توسط یکی از متخصصان انتخابی شما با شما تماس حاصل شود و تا انتهای کار شما پگیر کارهای شما خواهند بود و همانطور که گفته شد کمک می‌کنند تا در سریع‌ترین زمان موفق به دریافت ویزای تحصیلی خود شوید. به علت اینکه متخصصان با شما تماس حاصل خواهند کرد این تماس‌ها برای شما عزیزان هزینه‌ای نخواهد داشت.

درباره کشور قطر و مشاوره مهاجرت تحصیلی به قطر بیشتر بدانید:

درباره کشور قطر بهتر است بدانید این کشور عربی واقع در قاره آسیا و در شبه جزیره عربستان واقع شده است این کشور رو به پیشرفت می‌باشد و از لحاظ اقتصادی ، فرهنگی و علمی پیشرفت های چشمگیری را تاکنون داشته است.

قطر جهت پذیرش دانشجو محدودیتی را تعیین نکرده است و تمامی امکانات آموزشی در این کشور با بالاترین کیفیت در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد،به همین خاطر همه ساله دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا جهت ادامه تحصیل به قطر مهاجرت می کنند.

نکته حائز اهمیت دیگر که در مورد این کشور وجود دارد این است که از لحاط امنیت بسیار امنیت بالایی دارد و این هم جزو عواملی است که باعث شده مخاطب مهاجرت به این کشور افزایش یابد.

مشاوران سپینا با استفاده از آخرین اطلاعات و آمار از دقیق ترین منابع در کشور امارات، آماده ارائه مشاوره مهاجرت تحصیلی به این کشور می‌باشد تا اطلاعات جامعی را برای سال 2022 در اختیارتان قرار دهند.

 شرایط تحصیل در قطر و اعزام دانشجو در این کشور به چه صورت است؟

 شرایط تحصیل در قطر و اعزام دانشجو در این کشور به چه صورت است؟

لازم به ذکر است که در کشور قطر دانشگاهها با مدرن ترین امکانات آموزشی وجود دارند و باید بدانید که وزارت علوم قطر با همکاری بسیاری از دانشگاه ها و موسسات علمی بین المللی آمریکایی و اروپایی همکاری دارد و این نوع دانشگاه ها اقدام به تاسیس شعباتی در کشور قطر کرده اند که دانشجویان بین المللی زیادی متقاضی تحصیل در دانشگاه‌های بین‌المللی  کشور قطر هستند .
این کشور زیبا ثروتمند ترین کشور جهان نیز به شمار می‌آید و برای تحصیل می تواند یک گزینه و انتخاب مناسبی برای افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی را دارند باشد.

همانطور که توضیح دادیم دانشگاه های قطر امکانات آموزشی فوق‌العاده‌ای را در اختیار دانشجویان قرار می دهد و دانشگاه های قطر با دیگر دانشگاه های معتبر اروپایی ارتباط مستقیم دارند.

توجه داشته باشید که زبان تحصیلی اغلب دانشگاه‌های این کشور زبان انگلیسی می‌باشد به همین خاطر از شروط پذیرش در این دانشگاه‌ها داشتن مدرک زبان انگلیسی می باشد.
از جمله دانشگاه های آمریکایی که شعبه ای نیز در قطر دارند نظیر : دانشگاه Weill Cornell، کالج پزشکی George، مدرسه روزنامه نگاری و دانشگاه Medill ، دانشگاه Carnegie Mellon دانشگاه Virginiaو دانشگاه تگزاس A&M در قطر می باشد.
دانشگاه های قطر رشته های متنوع دانشگاهی  را تدریس می‌کنند مانند: مهندسی، پزشکی، مدیریت، امور مالی، کامپیوتر و… را در اختیار دانشجویان قرار می دهد
بهترین گزینه تحصیل در این کشور وجود داشتن موقعیت های شغلی بسیار زیاد است چرا که تقریبا هیچ نیروی متخصص و تحصیل کرده ای در این کشور بیکار نخواهد بود و از طریق کار در یکی از این موقعیت های شغلی، درآمد بسیار زیادی نیز به دست خواهند آورد. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در زمینه ویزای تحصیلی می‌توانید از خدمات مشاوره مهاجرت تحصیلی به قطر استفاده نمائید.

مدارک مورد نیاز پذیرش از دانشگاه های قطر

مدارک مورد نیاز پذیرش از دانشگاه های قطر

تحصیل در این کشور ثروتمند فرصت بسیار خوبی برای دانشجویان خواهد بود. به این دلیل دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا ادامه تحصیل در قطر را انتخاب می‌کنند. به علت کیفیت بالای آموزش و همسو بودن با دانشگاه‌های برتر اروپا و آمریکا از جمله دلایل مهم تحصیل در قطر می‌باشد.
دانشگاه‌های قطر از کیفیت آموزشی بالایی برخوردارند و با توجه به شعبات دانشگاه‌های برتر جهان در این کشور، تحصیل به زبان انگلیسی صورت می‌پذیرد، به همین دلیل برای تحصیل در قطر داشتن مدرک زبان انگلیسی و تسلط به آن از جمله شرایط لازم برای ثبت‌نام در این دانشگاه‌ها می‌باشد.جهت تحصیل در قطر ابتدا نیاز است تا ویزای تحصیلی این کشور اخذ گردد.

برای مطالعه بیشتر : مشاوره مهاجرت کاری به قطر

مشاوره مهاجرت تحصیلی به قطر مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای تحصیلی بسیار اهمیت دارد چرا که اکثر ریجکتی‌ها به خاطر نقص مدارک بوده پس اطلاع از کامل بودن مدارک مهم است. در زیر به بعضی از مدارک اشلره شده است برای اطلاع از مدارک کامل با کارشناسان سپینا در تماس باشید.

 • پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار
 • ۶ قطعه عکس پاسپورتی
 • آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات
 • در صورت تاهل ارائه قباله ازدواج الزامی است
 • گواهی سلامت پزشکی
 • مدرک زبان
 • تایید مدارک توسط سفارت
 • تاییدیه محل تحصیل و آموزش
 • پرداخت کامل هزینه ویزا
 • مدارک پزشکی نشان دهنده سلامت جسمی و روانی

شاید با باتوجه به شرایط و کیس مهاجرتی شما کشور مناسب‌تری برای مهاجرت تحصیلی شما وجود داشته باشد برای دریافت اطلاعات و آگاهی کامل از شرایط دیگر کشورها به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم از مشاوره مهاجرت تحصیلی گروه سپینا استفاده نمائید تا با دریافت مشاوره از بهترین وکلا و کارشناسان مهاجرت سریع‌ترین و مطمئن‌ترین انتخاب را برای مهاجرت داشته باشید توجه داشته باشید که کارشناسان و وکلای برجسته این مجموعه تا انتهای کار همراه شما خواهند بود.

شرایط پذیرش و تحصیل در قطر لیسانس و کارشناسی ارشد

شرایط پذیرش و تحصیل در قطر لیسانس و کارشناسی ارشد

دوره های تحصیلی در مقطع لیسانس در کشور قطر به زبان انگلیسی تدریس می شود و مدت زمان این دوره‌های تحصیلی  بین سه تا پنج سال می‌باشد.

رشته های لیسانس مانند:

 • لیسانس هنر
 • کارشناسی مهندسی
 • لیسانس علوم
 • لیسانس مدیریت بازرگانی.
مشاوره مهاجرت تحصیلی به قطر و هزینه تحصیل در این کشور

در کشور قطر هزینه تحصیل در تمامی مقاطع تحصیلی به طور میانگین بالا می‌باشد و هزینه تحصیل در قطر به طور میانگین برای هر ترم ۳۶,۰۰۰ دلار است و این رقم با توجه به رشته‌های تحصیلی تغییر خواهد کرد.

همچنین هزینه اقامت در خوابگاه‌های دانشجویی برای هر ماه حدود ۲۵۰ دلار است که این هزینه‌ها شامل هزینه‌های صبحانه، ناهار و شام را  پوشش خواهد داد.

اگر بخواهید یک آپارتمان شخصی در شهر دوحه اجاره نمائید باید مبلغی حدود ۲۰۰۰ دلار را ماهانه پرداخت نمائید.

دانشجویان بومی و دانشجویان بین المللی هزینه های مشابهی را پرداخت خواهند کرد و هزینه هر ترم تقریبا برابر است با هزینه ای معادل حدود 72،100 ریال قطر که تقریبا 19،800 دلار آمریکا می باشد.

انواع بورسیه های قطر

برای کم‌تر کردن تحصیل در این کشور گران قیمت می‌توانید بورسیه تحصیلی دریافت نمائید که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کزد:

 • بورس تحصیلی رقابتی
 • بورس تحصیلی اسلامی و دیگر کشورها
 • H.H. امیر قطر برای تحصیلات عالی
 • بورس تحصیلی عالی
 • جوايز برنامه تحصیلی QU
 • بورس تحصیلی غیر رقابتی
 • بورس کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس
 • بورس تحصیلی قطر
 • بورس تحصیلی ملی در قطر
 • بورس تحصیلی از طریق همسر قطری
 • دانش آموزان کارکنان دانشگاه کودکان قطر
 • بورس تحصیلی کوتاه برای برنامه عربی برای برنامه غیر بومی

برای اطلاع از قوانین و نحوه چگونگی دریافت بورسیه تحصیلی می‌توانید از خدمات مشاوره مهاجرت تحصیلی به قطر گروه سپینا استفاده نمائید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن